Crash Mondays: zderzenie z video marketingiem i employer brandingiem IT
Kopiuj tekst

CRASH MONDAYS

Crash Mondays: zderzenie z video marketingiem i employer brandingiem IT

Wakacje? Nie w tej branży! 17. spotkanie z cyklu Crash Mondays odbędzie się w krakowskim Hevre (ul. Meiselsa 18) 2 lipca w godz. 19:00–21:00 – eksperci podzielą się swoją wiedzą o video marketingu, a tydzień później, 9 lipca, Łukasz Kołodziejczyk przeprowadzi warsztaty z employer brandingu w IT.

Video to forma contentu, która ma coraz większe znaczenie – szacuje się, że za kilka lat filmy będą stanowić 80% treści na Facebooku. O tym, jak tworzyć dobry content i jak umiejscowić go w swojej strategii i komunikacji, 2 lipca opowiedzą:
1.Artur Roguski (Edipresse)
2. Jonasz Wiercioch (Synapsy)
3. Dagmara Pakulska (Niby-Prasówka)
4.Bartek Truniarz (CreAdd)
Udział w wydarzeniu jest darmowy (obowiązkowa rezerwacja miejsc). Zapisy w wydarzeniu.

9 lipca organizatorzy zapraszają do BiznesLabu na Alei Pokoju 1 na warsztaty dotyczące employer brandingu IT. W programie m.in.:
- budowanie strategii marketingowej w kontekście employer brandingu,
- dobieranie kanałów i form komunikacji ze specjalistami z branży IT,
- analizowanie efektywności działań employer brandingowych,
- personal branding w employer brandingu.

Warsztaty poprowadzi Łukasz Kołodziejczyk, specjalista SEO i analityk w Grupie Onet z siedmioletnim doświadczeniem w branży. Udział jest płatny (50 zł netto), a uczestnicy otrzymają certyfikaty poświadczające odbycie szkolenia. Informacje o zapisach w wydarzeniu.
___________________________
Crash Mondays to odbywający się w Krakowie comiesięczny cykl wydarzeń i warsztatów, w którym marketingowa teoria zderza się z praktyką. Doświadczeni eksperci z branży dzielą się swoją wiedzą z każdym, kto interesuje się szeroko pojętym marketingiem. Prelegentami byli już m.in. Tomasz Palak, Tomasz Brusik, Anna Ledwoń czy Monika Kołodziejczyk.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.