CRASH warsztaty: Nazywaj rzeczy po imieniu. Warsztaty z namingu!
CRASH warsztaty: Nazywaj rzeczy po imieniu. Warsztaty z namingu!

CRASH warsztaty: Nazywaj rzeczy po imieniu. Warsztaty z namingu!

Opublikowany

Nowy rok to nowy początek, a nowe rzeczy trzeba czasem nazwać.

Dlatego w ramach pierwszych warsztatów Crash Mondays w 2018 r. zapraszamy na trening namingu, czyli nazywania rzeczy. Tworzysz nową markę, produkt lub usługę i chcesz, by jej nazwa oddawał całe sedno? Te warsztaty są dla Ciebie!


✍️✍️✍️✍️✍️

SZCZEGÓŁY
Dla każdego przygotujemy notatnik oraz coś do pisania.
Twój udział w warsztatach poświadczy certyfikat Crash Mondays.

Warsztaty są płatne - 30,75zł
Bilety: https://warsztatycmnaming.evenea.pl/  
✍️✍️✍️✍️✍️

OSOBY PROWADZĄCA

Marcin Karolak

Warsztaty poprowadzi Marcin Karolak, Creative Manager w agencji BeDigital, który posiada kilkuletnie doświadczenie w e-commerce, marketingu i reklamie, a prywatnie jest fanem superbohaterów, "Gry o Tron" i kotów (marzy by odwiedzić Aoshimę, kocią wyspę w Japonii).

CRASH Mondays

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona - tylko 30! Bilety: https://warsztatycmnaming.evenea.pl/ ✍️✍️✍️✍️✍️ Nazywaj rzeczy po imieniu. Warsztaty z namingu! Nowy rok to nowy początek, a nowe rzeczy trzeba czasem nazwać. Dlatego w ramach pierwszych warsztatów Crash Mondays w 2018 r. zapraszamy na trening namingu, czyli nazywania rzeczy. Tworzysz nową markę, produkt lub usługę i chcesz, by jej nazwa oddawał całe sedno? Te warsztaty są dla Ciebie! ✍️✍️✍️✍️✍️ SZCZEGÓŁY Dla każdego przygotujemy notatnik oraz coś do pisania. Twój udział w warsztatach poświadczy certyfikat Crash Mondays. Warsztaty są płatne - 30,75zł ✍️✍️✍️✍️✍️ OSOBY PROWADZĄCA Marcin Karolak Warsztaty poprowadzi Marcin Karolak, Creative Manager w agencji BeDigital, który posiada kilkuletnie doświadczenie w e-commerce, marketingu i reklamie, a prywatnie jest fanem superbohaterów, "Gry o Tron" i kotów (marzy by odwiedzić Aoshimę, kocią wyspę w Japonii).

Kopiuj tekst

Udostępnij